Lectures Treball/Projecte Final de Carrera
Informació de l'esdeveniment
- Inici:
Estudiant: Carles Viladegut Trullenque
Titulació: Enginyeria Tècnica Industrial, especialitat Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Estudi d'implantació d'una instal·lació fotovoltàica connectada a xarxa al terme municipal del Palau d'Anglesola Director/a: Josep Reig i Marc Saló
Tribunal:
President/a: Miquel Nogués
Secretari/a: Ramon Grau
Vocal: Marc Saló
Suplent: Josep Reig
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 8,30h
Aula: 2.01 EPS
Estudiant: Jordi Mir Porta
Titulació: Enginyeria Tècnica Industrial, especialitat Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Diseño de un banco de pruebas y análisis para la puesta a punto de una moto 125 cc-2T Director/a: Miquel Nogués
Tribunal:
President/a: Xavier Potau
Secretari/a: Miquel Nogués
Vocal: Martí Comellas
Suplent: Antoni Gil
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 9,30h
Aula: Sala de reunions CREA
Estudiant: Marc Asensio Coronas
Titulació: Enginyeria Tècnica en Informàtica de Gestió
Títol de Treball/Projecte: Desarrollo de una aplicación de turismo para teléfonos móviles Director/a: José Luís González
Tribunal:
President/a: Joan Manel Gimeno
Secretari/a: José Luís González
Vocal: Toni Granollers
Suplent: Rosa M. Gil
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 10,00h
Aula: 2.03 EPS Estudiant: Oriol Porta Sabanés
Titulació: Enginyeria Tècnica en Informàtica de Sistemes
Títol de Treball/Projecte: Estudio de nuevas aplicaciones del sensor kinect de Microfost Director/a: Jordi Palacín
Tribunal:
President/a: Marcel Tresanchez
Secretari/a: Jordi Palacín
Vocal: Tomàs Pallejà
Suplent: Davinia Font
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 10,00h
Aula: 2.01 EPS Estudiant: Rossend Rocamora Redondo
Titulació: Enginyeria Tècnica en Informàtica de Sistemes
Títol de Treball/Projecte: Esteganografia basada en el retard en comunicacions TCD Director/a: Francesc Sebé
Tribunal:
President/a: Josep M. Miret
Secretari/a: Francesc Sebé
Vocal: Josep Conde
Suplent : Nacho López
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 11,00h
Aula: 2.01 EPS Estudiant: Ricard García Cardet
Titulació: Enginyeria Tècnica en Informàtica de Gestió
Títol de Treball/Projecte: Desenvolupament d'un website per al grup de recerca en Agricultura de Precisió Agròtica amb OpenCMS Director/a: Toni Granollers
Tribunal:
President/a: José Luís González
Secretari/a: Toni Granollers
Vocal: Joan Manel Gimeno
Suplent : Rosa M. Gil
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 11,00h
Aula: 2.03 EPS Estudiant: Jorge Olivera Latorre
Titulació: Enginyeria Tècnica Industrial, especialitat Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Estudio y simulación del comportamiento energético de una vivienda unifamiliar en uso Director/a: Daniel Chemisana i Joan Ignasi Rosell
Tribunal:
President/a: Josep Ribó
Secretari/a: Daniel Chemisana
Vocal: Amrizal Nalis
Suplent: Chiara Lodi
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 11,30h
Aula: Sala de reunions CREA
Estudiant: David Guerra González
Titulació: Enginyeria Tècnica Industrial, especialitat Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Climatización de una vivienda mediante energia geotérmica con suelo radiante en la comarca del Segrià Director/a: Joan Monyarch
Tribunal:
President/a: Fernando Guirado
Secretari/a: Daniel Chemisana
Vocal: Jordi Casanovas
Suplent: Miquel Nogués
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 12,30h
Aula: Sala de reunions CREA
Estudiant: Andreu Belenguer Seuma
Titulació: Enginyeria Tècnica en Informàtica de Sistemes
Títol de Treball/Projecte: Resolución de los problemas MAXSAT y MINSAT mediante Programación Lineal Entera Director/a: Carlos Ansótegui
Tribunal:
President/a: Concepció Roig
Secretari/a: Carlos Ansótegui
Vocal: Francesc Solsona
Suplent: Alba Cabiscol
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 13,00h
Aula: 2.03 EPS Estudiant: Jordi Vicente
Titulació: Enginyeria Tècnica Industrial, especialitat Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Director/a: Luisa F. Cabeza
Tribunal:
President/a: Gabriel Zsembindri
Secretari/a: Lídia Rincón
Vocal: Pere Moreno
Suplent: Antoni Gil
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 13,00h
Aula: 2.03 EPS Estudiant: Miquel Canfran Ribalta
Titulació: Enginyeria Informàtica
Títol de Treball/Projecte: Disseny i desenvolupament d'aplicació web multimarca de venda de paquets turístics dirigida al client final Director/a: Marga Moltó
Tribunal:
President/a: Toni Granollers
Secretari/a: Marga Moltó
Vocal: Jordi Agost
Suplent: Magda Valls
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011
Hora: 13,30h
Aula: 2.01 EPS Estudiant: Olga Rourera Gay
Titulació: Arquitectura Tècnica
Títol de Treball/Projecte: Projecte de rehabilitació i reforma d'un habitatge unifamiliar de planta baixa situat al municipi d'Espluga de Seva (Tremp, Pallars Jussà) Director/a: Miquel Mateus
Tribunal:
President/a: Miquel Mateus
Secretari/a: Carles Labernia
Vocal: Lluis Pueyo
Suplent: Albert Castell
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011 Hora: 16,00h
Aula: 2.01 EPS
Estudiant: Carmina Molina Gutiérrez
Titulació: Enginyeria Tècnica en Informàtica de Gestió
Títol de Treball/Projecte: Optimització en la gestió de l'acadèmia de Les Heures Director/a: Rosa M. Gil
Tribunal:
President/a: Roberto García
Secretari/a: Rosa M. Gil
Vocal: José Luís González
Suplent: Joan Manel Gimeno
Presentació: Data: 30 de setembre de 2011 Hora: 16,00h Aula: 2.03 EPS Estudiant: Francesc Xavier Torres Aiguabella
Titulació: Grau en Enginyeria d'Edificació
Títol de Treball/Projecte: Rehabilitació de patologies i reforma habitatge unifamiliar entre mitger Director/a: Carles Labèrnia
Tribunal:
President/a: Carles Labèrnia
Secretari/a: Miquel Mateus
Vocal: Josep M. Burgués
Suplent 1: Maite Grau
Suplent 2: Xavier Rodríguez
Suplent 3: Josep Gasia
Presentació:
Data: 30 de setembre de 2011Hora: 17,00hAula: 2.01 EPS