Lectures Treballs Final de Grau
- Inici:
Joan Carles Miquel Delgado
Estudiant: Joan Carles Miquel Delgado
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Rehabilitació energètica, comparativa d'implementacions de sistemes per a la minimització de la demanda energètica i estudi de viabilitat econòmica en habitatge unifamiliar
Director/a: Josep Maria Burgués
Tribunal:
- President/a: Xavier Rodríguez
- Secretari/a: Josep Maria Burgués
- Vocal: Jordi Masip
- Suplent 1: Albert Castell
- Suplent 2: Josep Coll
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 09:00 h
- Aula: 2.03 EPS
Elisabeth Alegre Cortasa
Estudiant: Elisabeth Alegre Cortasa
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Análisis y comparativa del ciclo de vida de diferentes soluciones constructivas.
Director/a: Albert Castell
Tribunal:
- President/a: Cristian Solé
- Secretari/a: Albert Castell
- Vocal: Lídia Rincón
- Suplent 1: Marc Medrano
- Suplent 2: Ingrid Martorell
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 09:00 h
- Aula: 0.01 CREA
Genís Villarte
Estudiant: Genís Villarte
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: Anàlisi i millora de l'accessibilitat als sistemes informàtics pels alumnes del centre AREMI de Lleida
Director/a: Toni Granollers
Tribunal:
- President/a: Jordi Lluís Coiduras
- Secretari/a: Toni Granollers
- Vocal: Juan Enrique Garrido
- Suplent 1: Marta Oliva
- Suplent 2: Montserrat Sendín
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 10:00 h
- Aula: 2.01 EPS
Víctor Rubio Avilés
Estudiant: Víctor Rubio Avilés
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica
Títol de Treball Final de Grau: Construcció d’unes maquetes d'engranatges per a un futur ús didàctic mitjançant màquines de prototipatge ràpid
Director/a: Joan Roca
Tribunal:
- President/a: Miquel Nogués
- Secretari/a: Joan Roca
- Vocal: Martí Comellas
- Suplent 1: Roger Marí
- Suplent 2: Javier Bradineras
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 10:00 h
- Aula: 0.01 CREA
Gabriel Renzo López Rivera
Estudiant: Gabriel Renzo López Rivera
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica i Edifiació
Títol de Treball Final de Grau: Proyecto Final de Gradi de un Edificio Bioclimático, Sostenible y Eficiente
Director/a: Josep M. Burgués
Tribunal:
- President/a: Gabriel Pérez
- Secretari/a: Josep M. Burgués
- Vocal: Josep Coll
- Suplent 1: Xavier Rodríguez
- Suplent 2: Lídia Rincón
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 10:00 h
- Aula: 2.03 EPS
Ivan Ager Fernandez
Estudiant: Ivan Ager Fernandez
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica i Edificació
Títol de Treball Final de Grau: Estudi de rehabilitació energètica d'un edifici plurifamiliar
Director/a: Lídia Rincón
Tribunal:
- President/a: Albert Castell
- Secretari/a: Lídia Rincón
- Vocal: Marc Medrano
- Suplent 1: Cristian Solé
- Suplent 2: Jérôme Barrau
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 10:00 h
- Aula: 1.04 EPS
Ricard Torres Torres
Estudiant: Ricard Torres Torres
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Estudi d'implantació d'un despatx d'arquitectura
Director/a: Josep M. Burgués
Tribunal:
- President/a: Josep Coll
- Secretari/a: Josep M. Burgués
- Vocal: Lídia Rincón
- Suplent 1: Gabriel Pérez
- Suplent 2: Albert Castell
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 11:00 h
- Aula: 2.03 EPS
Hodei Ábrego Juanós
Estudiant: Hodei Ábrego Juanós
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Anàlisi del sistema de navegació NAVIO+ en Raspberry Pi 2B per aplicacions en multirotors
Director/a: Juan Antonio Garriga
Tribunal:
- President/a: Josep Ribó
- Secretari/a: Juan Antonio Garriga
- Vocal: Tomás Pallejá
- Suplent 1: Francisco Clariá
- Suplent 2: Albert Saiz
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 11:00 h
- Aula: 2.02 EPS
Jordi Casañas Castellví
Estudiant: Jordi Casañas Castellví
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica
Títol de Treball Final de Grau: Estudi i redisseny d’un armari rentacontenedors
Director/a: Javier Bradineras
Tribunal:
- President/a: Miquel Nogués
- Secretari/a: Javier Bradineras
- Vocal: Alba Cabiscol
- Suplent 1: Martí Comellas
- Suplent 2: Joan Roca
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 11:15 h
- Aula: 0.01 CREA
Mykhaylo Gusak
Estudiant: Mykhaylo Gusak
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Propuesta y análisis de una rehabilitación energética de un edificio unifamiliar con criterios pasivos de la arquitectura bioclimática
Director/a: Josep M. Burgués
Tribunal:
- President/a: Lídia Rincón
- Secretari/a: Josep M. Burgués
- Vocal: Josep Coll
- Suplent 1: Gabriel Pérez
- Suplent 2: Albert Castell
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 13:00 h
- Aula: 2.03 EPS
Andrea Campos Archilla
Estudiant: Andrea Campos Archilla
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Estudi de tipologies i catalogació d'elements de pedra seca. Mora d'Ebre
Director/a: Josep Gasia
Tribunal:
- President/a: Carles Labernia
- Secretari/a: Josep Gasia
- Vocal: Miquel Mateus
- Suplent 1: Josep Ramon Castro
- Suplent 2: Josep Coll
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 13:30 h
- Aula: 2.01 EPS
Jordi Palou Martinez
Estudiant: Jordi Palou Martinez
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Estudi guía de tipologies constructives i edificis patrimonials dels nuclis agregats a Torà
Director/a: Josep Gasia
Tribunal:
- President/a: Carles Labérnia
- Secretari/a: Josep Gasia
- Vocal: Miquel Mateus
- Suplent 1: Josep Ramon Castro
- Suplent 2: Josep Coll
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 16:00 h
- Aula: 2.01 EPS
Mónica Cervelló Aran
Estudiant: Mónica Cervelló Aran
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Redacció de la diagnosis i l'estudi de rehabilitació de l'ermita de Santa Madrona situada en el T.M. de Riba-roja d'Ebre
Director/a: Josep Coll
Tribunal:
- President/a: Josep Justo
- Secretari/a: Josep Coll
- Vocal: Josep Gasia
- Suplent 1: Gabriel Pérez
- Suplent 2: Lídia Rincón
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 17:00 h
- Aula: 2.03 EPS
Cristina Riba Monge
Estudiant: Cristina Riba Monge
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Aproximació tipològica, consolidació i reconstrucció funcional de l'antiga Casa Borràs (Prepirineu aragonés)
Director/a: Josep Gasia
Tribunal:
- President/a: Carles Labérnia
- Secretari/a: Josep Gasia
- Vocal: Miquel Mateus
- Suplent 1: Josep Ramon Castro
- Suplent 2: Josep Coll
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 17:30 h
- Aula: 2.01 EPS
Núria Coma Burgués
Estudiant: Núria Coma Burgués
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica
Títol de Treball Final de Grau: Proposta d'un parc acrobàtic en una zona boscosa
Director/a: Josep Gasia
Tribunal:
- President/a: Carles Labernia
- Secretari/a: Josep Gasia
- Vocal: Miquel Mateus
- Suplent 1: Josep Ramon Castro
- Suplent 2: Josep Coll
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 19:00 h
- Aula: 2.01 EPS
Victor Serrate Sauret
Estudiant: Victor Serrate Sauret
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: Sentiment Analysis of Stock Market using Twitter
Director/a: Francesc Solsona i Ivan Teixido
Tribunal:
- President/a: Jordi Mateo
- Secretari/a: Francesc Solsona
- Vocal: Josep Rius
- Suplent 1: Francesc Gine
- Suplent 2: Concepcio Roig
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 19:15 h
- Aula: 2.01 EPS
Sergi Plaza Cagigos
Estudiant: Sergi Plaza Cagigos
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: CatDetect, a framework for detecting Catalan tweets
Director/a: Francesc Solsona i Jordi VIlaplana
Tribunal:
- President/a: Josep Rius
- Secretari/a: Francesc Solsona
- Vocal: Jordi Mateo
- Suplent 1: Francesc Gine
- Suplent 2: Concepcio Roig
Presentació:
- Data: 14 de setembre de 2017
- Hora: 20:00 h
- Aula: 2.01 EPS