Lectures Treballs Finals de Grau/Màster
Informació de l'esdeveniment
- Inici:
Estudiant: Marc Sánchez Fauste
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball/Projecte: Representació d'una conversa de Twitter en forma de graf
Director/a: Jordi Planes
Tribunal:
President/a: Ramon Béjar Secretari/a: Jordi Planes Vocal: Josep Argelich
Suplent 1: Carles Mateu Suplent 2: Tere Alsinet
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016 Hora: 10:00 h Aula: 2.01 EPS
Estudiant: Ramon Gilabert Llop
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball/Projecte: LIGHTS
Director/a: Fernando Guirado
Tribunal:
President/a: Francesc Clariá Secretari/a: Fernando Guirado Vocal: Margarida Moltó
Suplent 1: Fernando Cores Suplent 2: Josep Ll. Lérida
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016 Hora: 10:00 h Aula: 2.03 EPS Estudiant: Jordi Vilarnau Arjó
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Estudi de disseny d'un iris mecànic per al control de flux d'un sistema de concentració solar
Director/a: Daniel Chemisana
Tribunal:
President/a: Cryssa Lamnotou Secretari/a: Daniel Chemisana Vocal: Àlex Moreno
Suplent 1: José Cofos Suplent 2: Gerard Mor
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016 Hora: 10:30 h Aula: 0.01 CREA
Estudiant: Joel Godia Martí
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball/Projecte: Sistema de control del reg d'un camp agrícola
Director/a: Carles Mateu
Tribunal:
President/a: Josep Argelich Secretari/a: Carles Mateu Vocal:Jordi Planes Suplent 1: Ramon Béjar Suplent 2: César Fernández
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016
Hora: 11:00 h Aula: 2.03 EPS Estudiant: David Amella Iglesias
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica
Títol de Treball/Projecte: Proyecto para la instalación de suelo radiante y captadores solares para ACS en un piso
Director/a: Marc Medrano i Albert Castell
Tribunal:
President/a: Íngrid Martorell Secretari/a: Marc Medrano Vocal:Josep Marín Suplent 1: Cristian Solé Suplent 2: Albert Castell Suplent 3: Lídia Rincón
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016
Hora: 11:15 h Aula: 2.01 EPS
Estudiant: Alejandro Delgado Rios
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball/Projecte: Desarrollo de una aplicación en Windows Phone 8.1 para el control de horas con Dynamics AX
Director/a: Josep Argelich
Tribunal:
President/a: Jordi Planes Secretari/a: Josep Argelich Vocal: Carles Mateu Suplent 1: Ramon Béjar
Suplent 2: Tere Alsinet
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016
Hora: 12:00 h Aula: 2.03 EPS
Estudiant: Joan Doladé Bonet
Titulació: Màster en Enginyeria Industrial
Títol de Treball/Projecte: Projecte de millora en la gestió, monitorització i control energètic del "Matadero Industrial de Lérida S.A.U."
Director/a: Josep V. Marín i Albert Castelló
Tribunal:
President/a: Josep V. Marín Secretari/a: Marc Medrano Vocal: Íngrid Martorell Suplent 1: Miquel Nogués
Suplent 2: Joan Monyarch
Presentació:
Data: 14 de juliol de 2016
Hora: 12:00 h Aula: 2.01 EPS