Lectures Treballs Final de Grau
- Inici:
Albert Terés Carrillo
Estudiant: Albert Terés Carrillo
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica
Títol de Treball Final de Grau: Disseny d'una estructura metàl·lica adaptable per a equips d'ensacat
Director/a: F. Javier Bradineras
Tribunal:
- President/a: Joan Roca
- Secretari/a: F. Javier Bradineras
- Vocal: Martí Comellas
- Suplent 1: Cristian Solé
- Suplent 2: Marc Medrano
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 09:30 h
- Aula: 0.01 CREA
Marcos Susin Nasarre
Estudiant: Marcos Susin Nasarre
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: A new parallel decision support system (P-CoMG) to assist
decisions in power networks
Director/a: Jordi Mateo i Francesc Solsona
Tribunal:
- President/a: Lluis M. Pla
- Secretari/a: Carlos Ansotegui
- Vocal: Jordi Mateo
- Suplent 1: Adela Pagès
- Suplent 2: Ivan Teixido
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 09:00 h
- Aula: 0.01 EPS
Natàlia Gasol Vilamajó
Estudiant: Natàlia Gasol Vilamajó
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Sistema de vigilància basat amb sensors PIR i microordinadors
Director/a: Ramon Béjar i Carles Mateu
Tribunal:
- President/a: Enric Guitart
- Secretari/a: Ramon Béjar
- Vocal: Josep Argelich
- Suplent 1: Jordi Planes
- Suplent 2: César Fernàndez
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 10:00 h
- Aula: 2.01 EPS
Marc Guiu Talavera
Estudiant: Marc Guiu Talavera
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica
Títol de Treball Final de Grau: Disseny del xassís i estudi del sistema de direcció d’un tricicle reclinat
Director/a: Martí Comellas
Tribunal:
- President/a: Javier Bradineras
- Secretari/a: Martí Comellas
- Vocal: Joan Roca
- Suplent 1: Albert Castell
- Suplent 2: Eduard Gregorio
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 10:30 h
- Aula: 0.01 CREA
Jordi Godia Manonelles
Estudiant: Jordi Godia Manonelles
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: BurnOut App: a Burnout Mobile App.
Director/a: Francesc Solsona
Tribunal:
- President/a: Josep LLuis Lérida
- Secretari/a: Francesc Solsona
- Vocal: Jordi Vilaplana
- Suplent 1: Francesc Giné
- Suplent 2: Concepció Roig
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 11:00 h
- Aula: 0.01 CREA
Sergio Salcedo Heredia i Adrià Bonet Vidal
Estudiant: Sergio Salcedo Heredia i Adrià Bonet Vidal
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: Desarrollo de un videojuego arcade en Unity
Director/a: Francesc Sebé
Tribunal:
- President/a: Fernando Cores
- Secretari/a: Francesc Sebé
- Vocal: Jordi Pujolàs
- Suplent 1: Josep Argelich
- Suplent 2: Jordi Planes
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 11:30 h
- Aula: 2.02 EPS
Antonio Exposito Solís
Estudiant: Antonio Exposito Solís
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: Referee: Una app de entrenamiento en la toma de decisiones para árbitros de fútbol.
Director/a: Ivan Teixidó i Francesc Solsona
Tribunal:
- President/a: Josep LLuis Lérida
- Secretari/a: Francesc Solsona
- Vocal: Jordi Vilaplana
- Suplent 1:Francesc Giné
- Suplent 2: Concepció Roig
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 12:15 h
- Aula: 0.01 EPS
Pau Fontova Musté
Estudiant: Pau Fontova Musté
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Disseny i implementació de circuits digitals basats en l'ús d'eines de Hw/Sw lliure
Director/a: Albert Saiz i Concepció Roig
Tribunal:
- President/a: Tomàs Pallejà
- Secretari/a: Albert Saiz
- Vocal: Marcel Tresanchez
- Suplent 1: Fernando Guirado
- Suplent 2: Josep M. Solà
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 12:30 h
- Aula: 2.01 EPS
Francisco Romero Batallé
Estudiant: Francisco Romero Batallé
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: Diseño e implementación de una librería para soportar de forma eficiente tipos de datos bioinformáticos en Spark
Director/a: Fernando Cores
Tribunal:
- President/a: Concepció Roig
- Secretari/a: Fernando Cores
- Vocal: Carlos Ansotegui
- Suplent 1: Josep Lluis Lerida
- Suplent 2: Fernando Guirado
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 15:30 h
- Aula: 2.01 EPS
Lluís Oromí Cuello
Estudiant: Lluís Oromí Cuello
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica
Títol de Treball Final de Grau: Galactic Conquest: Un joc d'estratègia 4X fet amb Unity
Director/a: Francesc Sebé
Tribunal:
- President/a: Jordi Planes
- Secretari/a: Francesc Sebé
- Vocal: Josep Argelich
- Suplent 1: Fernando Cores
- Suplent 2: Josep Lluís Lérida
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 15:30 h
- Aula: 2.02 EPS
Pau Gairí Pallarés
Estudiant: Pau Gairí Pallarés
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Disseny i implementació d’un sensor capacitiu per a la detecció de distribucions de líquids sobre les superfícies de les fulles en les noves tècniques de cultiu
Director/a: Tomàs Pallejà
Tribunal:
- President/a: Francisco Clariá
- Secretari/a: Tomàs Pallejà
- Vocal: Marcel Tresanchez
- Suplent 1: David Martínez
- Suplent 2: Juan Antonio Garriga
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 16:00 h
- Aula: 2.03 EPS
Alex Josep Pujol Garcia
Estudiant: Alex Josep Pujol Garcia
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Design of hardware architecture and memory administration of a real-time image acquisition and processing system based on an ARM microcontroller
Director/a: Marcel Tresanchez
Tribunal:
- President/a: Tomas Pallejá
- Secretari/a: Marcel Tresanchez
- Vocal: Javier Moreno
- Suplent 1: David Martinez
- Suplent 2: Juan Antonio Garriga
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 16:40 h
- Aula: 2.03 EPS
Desideri Regany Vendrell
Estudiant: Dani Martinez Santolari
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Estudio, diseño y elaboración de un sistema de comunicación inalámbrica para maquinaria agrícola
Director/a: Marcel Tresanchez i Tomàs Pallejà
Tribunal:
- President/a: Fernando Guirado
- Secretari/a: Marcel Tresanchez
- Vocal: Javier Moreno
- Suplent 1: David Martinez
- Suplent 2: Juan Antonio Garriga
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 17:20 h
- Aula: 2.03 EPS
Ibón Escorihuela Aurín
Estudiant: Ibón Escorihuela Aurín
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica
Títol de Treball Final de Grau: Control de la posición de una placa solar con dos motores paso a paso, un GPS y un acelerómetro
Director/a: Tomàs Pallejà
Tribunal:
- President/a: Marcel Tresanchez
- Secretari/a: Tomàs Pallejà
- Vocal: Javier Moreno
- Suplent 1: David Martinez
- Suplent 2: Juan Antonio Garriga
Presentació:
- Data: 13 de setembre de 2018
- Hora: 18:00 h
- Aula: 2.03 EPS