Personal d'Administració i Serveis

 Descarregar Pdf

Secretaria Acadèmica

Despatx: 0.09 |  EPS

Tel. 973 702 701

eps.secretariacentre@udl.cat

Matins: de dilluns a divendres de 9:30h a 14:00 h

Tardes: dimarts de 15:30h a 17:30h

 

  • Cornet Vives, Maria

Cap de Negociat Académico-Docent

maria.cornet@udl.cat

 

 

  • Raquel Lopez Solé

Administrativa

raquel.lopez@udl.cat

 

 

  • Comuñas González, Manoli

Administrativa

manoli.cg@udl.cat

 

  • Gómez Español, Lydia

Administrativa

lydia.gomez@udl.cat

 

Gestora de qualitat i suport a la direcció

  • Esteve Miret, Olga

Despatx: 0.09 | EPS

Tel. 973 703 345

qualitat.eps@udl.cat

 

Gestora de Qualitat dels centres:

  • Escola Politècnica Superior
  • Escola Universitària de Turisme Ostelea

 

 

 

Programació docent

  • Ros Gorné, Isabel

Despatx: 0.10 | EPS

Tel. 973 702 752

isabel.ros@udl.cat

Secretaria de Direcció

  • Bret Zurita, Maria José

Despatx: 0.15 | EPS

Tel. 973 702 705

eps.secretariadireccio@udl.cat

Tècnic de Suport a la Direcció

  • Canales Viladrich, Enric

Despatx: 0.11 | EPS

Tel. 973 702 758

enric.canales@udl.cat

Tècnics de Laboratori

  • Montalban Bau, Gessami

Despatx:-1.03 | EPS

Tel. 973 702 726

gessami.moltalban@udl.cat

 

  • Vicente Martínez, Ricard

Despatx: -1.04 | EPS

Tel. 973 702 751

ricard.vicente@udl.cat

 

  • Rius Tormo, Josep

Despatx: 4.0.04 | ETSEA

Tel. 973 702 624

josep.rius@udl.cat

 

  • Morales Espinosa, Encarna

Despatx: 3.2.01 | ETSEA

Tel. 973 702 613

encarna.morales@udl.cat

Serveis Comuns

Administració de campus

  • Rodríguez Velimelis, Jordi

cappont.administració@udl.cat

Responsable Serveis Comuns de campus

  • Pérez Barea, Vicens

cappont.consergeria@udl.cat

 

Consergeria EPS

Tel. 973 702 700

de dilluns a divendres de 7:45h a 21:45 h

Matí

  • Farreny Giró, Sílvia

silvia.farreny@udl.cat

 Tarda

  • Segarra Prades, Francesc

francesc.segarra@udl.cat

 

Secretaries dels departaments adscrits a l'EPS

 

Campus Igualada-UdL

Gestió Acadèmica i Econòmica del Campus

Pla de la Massa, 8 ‐ 08700 Igualada
Horari d’atenció al públic:
- Matins: de dilluns a divendres, de 9:30 a 14:00 h.
- Tardes: de dimarts, de 15:30 a 17:30 h.

 

Negociat Acadèmic

Domènech Fabregat, Anna
Cap de negociat academicodocent i de formació no reglada
938 035 300, extensió 7002
igualada.academic@udl.cat

Cobos López, Mireia
Auxiliar administrativa
938 035 300, extensió 7004
igualada.suport@udl.cat

 

Altre personal del Campus

Administradora

Xandri Calafell, Roser
Administradora
938 035 300, extensió 7009
igualada.administracio@udl.cat

 

Sistemes d'Informació i Comunicació

Ferrera Martínez, Xisco
Tècnic informàtic
938 035 300, extensió 7005
xisco.ferrera@udl.cat

 

Negociat de Serveis de Suport

Torres de Clascà, Marian
Cap de negociat de serveis de suport
938 035 300, extensió 7003
igualada.suport@udl.cat

Cobos López, Mireia
Auxiliar administrativa
938 035 300, extensió 7004
igualada.suport@udl.cat

Reyes Ferrera, María R.
Tècnica especialista de laboratori
938 035 300, extensió 7026
maria.reyes@udl.cat

 

Serveis comuns del Campus

Carbonell Pelfort, Eva
Auxiliar de serveis comuns i punt d'informació (matí)
938 035 300, extensió 7000
consergeria@udl.cat

Linares Valls, Joan
Auxiliar de serveis comuns i punt d'informació (matí)
938 035 300, extensió 7000
consergeria@udl.cat

Jiménez Caro, Aitor
Auxiliar de serveis comuns i punt d'informació (tarda)
938 035 300, extensió 7000
consergeria@udl.cat

Solé Oller, Marcel·lí
Tècnic especialista de manteniment
938 035 300, extensió 7015
marcelli.sole@udl.cat

 

Biblioteca

Cantos Puig, Carme
Ajudant de biblioteca
938 035 300, extensió 7043
bid.igualada@udl.cat

Holgado Rius, Marc
Tècnic especialista de biblioteca
938 035 300, extensió 7043
bid.igualada@udl.cat

   Darrera modificació: